To wszystko w szczegółach „, był pierwszym cytatem, który przyszedł mi do głowy, gdy patrzyłam na nową kolekcję Galia Lahav Queen of Hearts podczas Bridal Fashion Week.

Rozglądając się po pokoju, nie mogłam nie zauważyć, że każda z sukienek ma swoją unikalną osobowość. Niektóre z nich ozdobione były dużymi połyskującymi kokardkami, inne miały misterne detale wydobywające się z diamentów i pereł.

Sukienki – kolorystyka ślubna

Każda sukienka miała także barwę od tradycyjnej białej kości słoniowej, aż po bardziej akcentowane złotem suknie. Style wahały się od śmiałych strojów syreny do klasycznego stylu A-line.

Być może jedną z najbardziej znaczących części kolekcji jest „spódnica Theia”, którą można dodać do jednej z sukien syreny, aby uzyskać bardziej tradycyjny ślubny wygląd. Wyjątkowe gorsety zostały pokryte eleganckimi tkaninami z delikatnych diamentów, aby nadać kobiecie idealny wygląd.

Ogólnie rzecz biorąc, nowa kolekcja Galia Lahav jest idealna dla panny młodej, która szuka ekscentrycznej sukienki, aby przejść w przejściu.

Panny młode mogą zapinać pasy!

Czas na twój trend w modzie ślubnej. Nałożyliśmy każdą sukienkę, która trafiła na wybiegi podczas Tygodnia mody dla nowożeńców, a wynik to 9 trendów, które powinna zobaczyć suknia ślubna.

Gotowi na jedyne trendy w sukniach ślubnych, o których musisz wiedzieć?


Jeśli pomyślisz, że suknia ślubna Kate Middleton zrobiła znak na ślubnym świecie, nie zauważyłeś efektu Meghan Markle. Od Thei, przez Rivini, po Monique Lhuillier i Morilee, można było odczuć wpływ królewskiego ślubu na cały Tydzień Mody Ślubnej. Tiary, peleryny i ostre spodnie (witaj w stylu Meghan Markle!), Wszystko to dało nam poważne królewskie wesele. Były też seksowne dekolty w kontrastowych odcieniach, kontrastujące ze skromnymi (odważajmy, jak wiktoriańscy) stylami z wysokim dekoltem i długim rękawem, a także odrobiną lawendy, aby nadać nam nieco koloru w tym sezonie.

Jeżeli planujesz ślub w 2019 to zdecydowanie musisz to wiedzieć!