Można stwierdzić, że wiosna od dawna nie była tak lekka oraz pełna kreatywności – tym bardziej w modzie damskiej. Jednakże nie możemy wykluczyć, iż podczas najważniejszych trendów modowych pojawią się „freaki”.

Modna wiosna – o jakich ciuszkach zapominamy?

Bezapelacyjnie powinnyśmy zapomnieć o ciuszkach, które wykonane są ze sztruksu. Dodatki puchowe również mogą odejść w zapomnienie. Jednak warto podkreślić, iż dużo fasonów które były modne jeszcze 2017 roku zostaną z nami na dłuższy czas. Jeżeli jesteś fanką metalicznych tkanin, dużej ilości różu oraz sukienek czy jeasnów to wiosna 2018 będzie Twoja!

 

Pastelowe kolory – wiosna na pełnej

Dla niektórych nie będzie to odkrycie, lecz pudrowe kolory w damskich stylizacjach wrócą ze zdwojoną mocą każdej wiosennej aury. Pastele odzwierciedlające się w lodowatych odcieniach charakteryzować będą świętować wielki powrót. Jak mawia jedna z bardziej znanych modowych celebrytek Victoria Beckham  ” Kolorki, które przypominają lody niby nie będą zbyt słodkie”.

Stawiaj na pastelową gamę kolorów takich jak:

  • żółć,
  • niebieski,
  • róż,
  • fiolet.

Nowości w modzie wiosennej 2018

Zapewne nie zdajesz sobie sprawy, ale klimaty disco, elegancki styl glamour ale i bardzo doniosłe metaliczne kolory dedykowane na cekiny skradną serca nie tylko kobiet ale i mężczyzn. Błyskotki będą przedłużały nasz szyk. Jak rapował Stasiak ” Ja chce być vintage”. Więc ubieraj się dosyć kolorowo, ale przy okazji kobieco – nie ograniczaj się do złota i srebra.

Pro tip!

Wybieraj wiele połyskujących elementów w każdej stylizacji – jednakże nie przesadzaj!