Wiele osób jest sceptycznie nastawiona do sukienek. Młode dziewczyny często nie wiedzą czy można zaryzykować i nosić je w mniej sztywny sposób nosić sukienki. Wiele z nas zastanawia się jakie obuwie damskie jest odpowiednie do sukienek damskich. Ja najczęściej buty kupuję wraz z sukienkami na stronie internetowej www.zoio.pl.

Obuwie damskie takie jak adidasy pasują do sukienek midi. Można powiedzieć, że tego rodzaju styl miały kobiety prosto z Kuby w latach 80-tych. W skrócie jest to typowo letnia sukienka oraz adidasy. Tego typu przełamanie stylu, potrafi wyglądać swobodnie, a zarazem kobieco.

Jeżeli posiadamy sukienkę, która wiązana jest w okolicy pasa to śmiało możemy zakładać do nich platformy. Obuwie te idealnie nadaje się do głębokich dekoltów. Pamiętajmy, że platformy to hit ostatnich czasów.

Jeżeli jesteś fanką tenisówek śmiało możesz zestawiać je z sukienkami w stylu lat 70-tych. Przecież bezapelacyjnie możemy stwierdzić, że tenisówki pasują oraz wyglądają dobrze ze wszystkim.

Jeżeli poszukujesz ciekawego obuwia, sprawdź również czarne czółenka. W końcu nie ma co owijać w bawełnę, ponieważ nie ma bardziej eleganckich butów niż one. Wydaje mi się, że nie ma kobiety, która nie posiada takowego obuwia damskiego w swojej garderobie.

Obuwie to sprawdzi się niemalże w każdym miejscu, a także czasie. Jako jedyne z nielicznych buty te pasują do codziennych stylizacji (takich jak wyżej wymienione letnie sukienki) jak i bardziej eleganckich typowych odświętnych kreacji. Dla niektórych są to buty wręcz idealne!

Pamiętajmy, że jakiekolwiek obuwie byśmy nie założyły to kolor czarny zawsze się obroni. Bardzo dokładnie oglądałam, co oferują nam sklepy internetowe o raz producenci obuwia, dlatego uważam iż każda z nas wybierze coś pod swój gust.

A jak to jest w waszym przypadku? Z chęcią zakładacie tenisówki, bądź inne sportowe obuwie damskie? Który rodzaj obuwia jest według waszego mniemania najlepszy?