Przecież w sumie idzie już wiosna. Dlaczego płaszcze są jeszcze w cenie oraz czy nie za wcześniej na założenie lżejszej kurteczki?

Piękne elementy to nie tylko drogie ciuchy i markowe elementy. To także tańsze i mniejsze dodatki – one jednak potrafią na sobie skupić całą opinie. Dobrze wybrane elementy potrafią bardzo dobrze wpłynąć na odpowiedni poziom odbierania. Dlaczego więc płaszcz nie jest tylko by chronić ale nadaje nam wyjątkowej jakości w kreacjach i możliwościach. A jakie możliwości daje? Płaszcz to elegancki i klasyczny dopełniacz w jesień i zimę. Jednak na wczesno wiosenną aurę świetnie sprawdza się w roli nie tylko mocy swojej kreacji ale dobrego ubrania ochronnego. Ciepło i komfort który bije od tego jest dobry nie tylko dla nas ale też dla samopoczucia. I zdecydowanie to racja bo ja sobie nie wyobrażam siebie zmarzniętej. A co gorsza źle wyglądającej.

A czy kurtki na wiosnę można zakładać już w lutym?

Zdecydowanie nie, chociaż są lżejsze. Chociaż dają trochę inny obraz – na tą aurę są zbyt kruche i za cenę dobrego wyglądu nie powinno poświęcać się aż tyle. Chociaż same kurtki można już przygotować do nadchodzącego sezonu. Jak przygotować? Zacznijmy może od tego żeby sprawdzić w jakiej jest kondycji lub jeśli chciałaś wymienić ją na coś nowego warto się rozglądać. Można kupić nieco taniej jeszcze lub przygotować się do tego co będzie w tym sezonie modne. Lub po prostu oddać kurtkę do pralni na kompleksowe pranie. Ja często tak robię aby były one w stanie idealnym. Dlatego mogę się pochwalić moja odzież wierzchnia trzyma się bardzo dobrze i długo.

Dlaczego są tak przyjemne?

Świetnie sprawdzają się w roli dodatku ale też do ciepłego ochraniacza. Czy można zbudować kreacje z tym? Można, czasem posłuży nam jako dodatek – a czasem jako element niezbędny. Wszystko ogranicza tylko Twoja wyobraźnia i potrzeba aktualnego wizerunku.