U niektórych większymi, a u niektórych mniejszymi krokami zbliża się jesień 2017. W związku z tym warto wiedzieć, co będzie modne w nadchodzącym sezonie oraz jakie dodatki będzie warto zakupić. 

Jakie będą motywy przewodnie?

  1. Zdecydowanie krata.

Szykuje się wielki powrót kraty, który ma zmienić jej oblicze. Większość projektantów zaczerpnie sporo inspiracji z mody panującej w latach 70-tych. Jak wiemy, niektórzy może i pamiętają głównie motywy kraciaste pojawiały się na wszelkich marynarkach, płaszczach, a także garniturach. Ostatnimi czasy motyw kraty pojawiał się na sukienkach.

2.Ma być przytulnie, a zarazem ciepło.

Warto mięć w swojej szafie ciepły sweterek, bądź kardigan. Idealną opcją byłaby ich znaczna długość, oraz nietypowo długi rękaw.

3. Nie gardzimy elegancją.

W tym sezonie elegancja będzie miała kolor granatowy. Dlaczego zapytacie? Otóż jest on dosyć szykowny, ponadczasowy, a w wielu przypadkach również twarzowy. Sama najczęściej łącze granat z klasyczną czernią, jednakże są też osoby, które nie są przekonane do tego typu połączeń.

4. warto zainwestować w kolorowe futerka.

Większość salonów będą podbijały kolorowe futra damskie. Moda ta jest inspirowana tak zwanym stylem vintage. Jak rapował Stasiak ” Ja chce być vintage”. W związku z tym nie powinny was dziwić liczne kolory tęczy na futrach.

5. Nie zapominajmy o pracy.

Większość z nas pracuje. Warto mieć na oku tak zwaną modę biurową. W tym przypadku większość projektantów stawia na powrót do lat 90-tych XX WIEKU. Są to damskie rzeczy, które wyglądają jakby były świeżo wyjęte z męskiej garderoby. Jednakże każda z nas odnalazłaby się w takim stroju.

Dodatkowo będą towarzyszyły nam letnie hity sezonu!

Groszki i motyw przewodni kropek będzie hitem również na jesień.

Nie zapominajmy również o licznych wyprzedażach. Warto skorzystać, gdyż większość odzieży która jest na wyprzedażach będzie modna również na początku przyszłego sezonu.

A wy? zgadzacie się ze mną?